poniedziałek, 04 czerwca 2007
przeniesienie

BLOG PRZENIESIONY!!!

Tak jak wcześniej mówiłam blog będzie przeniesiony w swoje urodziny!

Ale ostatnio tak się wkurzyłam na tego bloxa że myślałam,że chatę rozwalę.

Nowy adres strony to

www.tokio-hotel-nasza-milosc.blog.onet.pl

Serdecznie zapraszam!!!Prowadzę tego bloga już z trochę i muszę powiedzieć,że fajnie nam to wychodzi!

Nam!Otóż nie prowadzę tego bloga sama!Prowadzę go z kumpelą.

Jeszcze raz zapraszam i papapaimg76/4412/billthbylintushadowsr1ii1.jpg

 


 

poniedziałek, 28 maja 2007
Całe wersje!!!
całe wersje
 

Don't jump

Final Day

 On the edge

By your Side

tokio-hotel-de.blog.cz


EARTHCOM™ ImageHosting - th

Bill w klubie dla gejów!!

25.05.07 Tokio Hotel wystąpili w niemieckim klubie dla gejów!!!!! Bill dał jeszcze pokaz tańca na róże. Na podobną imprezę (w gejowskim klubie) TH mają również być w lipcu w Austrii.

Tak tak!!Bardzo pięknie!!!

Foty!!!!


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

moje ulubione zdjęcie:D

Bill & Tom

thcka-deutschland.blog.cz


rettemich.blog.cz00258477 (268x500, 132Kb)

To na tyle:-* papa

20:38, billidonia
Link Komentarze (3) »
wtorek, 22 maja 2007
Monsoon-live!!

Monsoon-live


KLIK

Love Is Dead->Totgeliebt


I'm holding the letter
In my cold hand
The last sentence was long
As long as it's still burning
I'll keep looking at it
With every line
A feeling dies
What stays is darkness
A shudder of you
Won't help much

It's killing me
We've loved ourselves to death
It's killing me
Because our dream
Is lying in shards
The world should be quiet
And lonely forever
We are lost
Even though the powers
Are uniting
It is over

The vultures are circling
Above our realm
What can we still take along
It's all worthless
If we lose each other
They're getting closer
Are out to get us
Want you and me
Let me go now
I can't go on anymore

It's killing me
We've loved ourselves to death
It's killing me
Because our dream
Is lying in shards
The world should be quiet
And lonely forever
We are lost
Even though the powers
Are uniting
It is over

The vultures are circling
Above our realm
Kill the last of you
And the last in me
It's killing me

Występy w TV

09.06.2007
Let's Dance, RTL, 21.15

23.05.2007
TRL Italien (TH jako goście), MTV Italien, 15.00

31.05.2007
TV występ we Francji


01.06.2007
"La Chansonde l'Année",TF1 (Francja)


14.06.2007
MTV Day, "Scream", MTV Hiszpania


23.06.2007
MTV TRL, MTV Italien

1.5.07 Hamburg koncert
Po piosence '' Heilig ":
Bill: Najchętniej wziąłbym was wszystkich do Tourbusu!!!

dasDingTV do reportera:
Tom: " Co mnie naprawde uderza to u wszystkich są te gorsze cechy, że wzasadzie.. w ogóle to nie jest poważne w przeciwieństwie do innych... ale jamam tyle pozytywnych rzeczy w sobie, jestem poprostu słoneczkiem, wiesz..??
Bill: Tak jesteś słoneczkiem Tom, promieniujesz mnie codziennie!

[by.niki]


tokio-hotel-de.blog.cztokio-hotel-de.blog.cz


 

tokiohotel-slowakei.blog.cz

No pięknie Tom!!

www.sexibillatom.blog.czczwartek, 17 maja 2007
Histori pobitej fanki i Luttenber Klug:/
Tutaj można zobaczyć bardzo fajne zdjęcia chłopaków:D

Wiedeń, 10.04 16.00
Oh moj Boże! Jutro jest nasz pierwszy dzień trasy, będziemy występowały jako support przed Tokio Hotel i teraz kilka fanek TH są strasznie o nas zazdrosne, ponieważ publicznie nam grożą! Dzisiaj pewna dziewczyna napisala nam na naszej stronie www.luttenberger-klug.de
, że specjalnie zwineły swojemu ojcu broń, by nas postrzelić ( ) pisała dalej, że na naszym koncercie w wiedeńskim Stadt halle prosto z pierwszego rzędu będą w nas celowały! Jakoś wszyscy fani TH myślą, że chcemy odebrać wam chłopaków.

Alehey: jestesmy już zajęte! Oprócz tego, żaden z chłopaków nie jest w naszym typie. Czy mamy się bać jutra? Lepiej nie! Ale mamy już dziwne uczucie. Nie wiecie, co takim fanom może strzelić do głowy..!

Wiedeń, 11.04.21.00
Juhu! Jeszcze żyjemy! Dzisiaj był nasz pierwszy dzień trasy z Tokio Hotel i na szczęście ta dziewczyna z internetu nie sprawiła tego co miała nam zrobić! Nasz występbył extra. Publiczność śpiewała głośno, razem znami. Co zasuper uczucie. Achłopacy z Tokio Hotel również nasz bardzo serdecznie przywitali. Sa totalnie mili i absolutnie normalni. Od razu nas ponownie poznali, ponieważ już graliśmy na ich koncercie w Loreleyw jesieni 2006 roku. Kiedy jedliśmy, Bill opowiadał różne śmieszne rzeczy:
Np. o obciachowej przygodzie w jednym z paryskich TV-Show.Ponieważ chłopacy nie mówią po francusku, mieli w swoim uszach korki, w których słyszeli tłumacza. Ale oprócz Bill'a nikomu nie funkcjonował .Reszta chłopaków nie miała zielonego pojęcia o czym tam gadali. Tylko zawsze przy jakimś śmiesznym wyrazeniu zaczęli się śmiać! To musiało byc naprawde dowcipne!

Kempten, 13.04. 22.00
Dzisiaj jest poniedziałek, 13! Ale na szczęście nic złego sie nie stało! Tak wskrócie: W Backstage jest zabawnie, Chłopacy z Tokio Hotel zawsze mają przysobie piłkarzyki i stół do tenisa. W czasie kiedy chłopcy oddawali Show, zamknęłysmy się w pokoju i grałyśmy w tenisa. Hehe, nieźle się zabawiłyśmy!

Zürich, 14.4., 15.00
Powoli uczymy się lepiej poznawać Bill'a, Tom'a, Gustav'a i Georg'a, są całkiem inni, niż sobie wczesniej wyobrazałyśmy. Myślałyśmy że Tom to taki zgrywus, który dużo gada i wszystkich zaczepia. Ale on jest totalnie nieśmiały ( ), no tak może w stosunku do nas. Georg jest praktycznie takim obserwatorem. Ale nas też nie zaczepiał, bo wie dział ze obie mamy swoich chłopaków. Gustav jest bardziej spokojnym cichym typem, chętnie lubi być sam.Gdy cała trojka leniuchują sobie w garderobie, Gustav zawsze przemieszcza się do małego pokoju! Tutaj stoi jego elektryczna perkusja, na której stale się uczy! Gustav zaprzyjaźnił się z naszym perkusistą! Wymienili się numerami i ciągle są w kontakcie! A my nie mamy ich numrów, ale tez ich nie potrzebujemy .To byłby powód do zazdrości naszych chłopaków!

Berlin, 26.4., 21.00
Jak nerwowo! Ludzie z Security ciągle kontrolują nasze terytorium w backstage! Myślą, że jestesmy fankami Tokio Hotel, które się tu wkręciły!Straszne! Powinni najlepiej opiekować się dziewczynami, które tam co chwile mdleją. Biegają tam i z powrotem i szukaja Bill'a i Tom'a!

Hamburg, 01.05 21.30
Haha!Dzisiaj zrobiliśmy TH fanów w konia! Po koncercie chłopaków wsiadłyśmy do busa z przyciemnionymi szybami. Wszyscy fani myśleli że to TokioHotel!- krzyczeli, pukali po busie i lizali nasze szyby! (obrzydliwe i obciachowe!)Całkiem zakręcone! Nasz kierowca głośno naciskał na klakson, a te dziewczynyr zeczywiście wierzyły w to że to na serio TH.Wtedy byli jeszcze w hali. To było naprawde zabawne!

Hannover 05.05 17.00
Dzisiaj jedlismy z Tokio Hotel! Ale ich nawyk przy jedzeniu jestna serio zabawny: Zawsze biorą jakiś talerz z makaronem albo ryżem i wszystko polewają ketchupem! No tak, jak komu smakuje.. Bill'owi w czasie jedzenia jest nie co ciężko. Nakłada na talerz przeróżne rzeczy, i głównie nic nie podchodzi pod gardło. Czyli wszystko pozostawia, idzie po nowy talerz i je to co mu naprawde smakuje!

BY NIKI


Historia pobitej fanki!!!

"Rodzice przyszli do Lisy Rank do szpitala. Dopiero tam odzyskałaprzytomność. Lekarze stwierdzili u piętnastolatki ciężki wstrząs mózgu,uraz podbrzusza i kontuzję ramiona. Karetką została zabrana do kliniki.Omdlała.
Wieczór zapowiadał się pieknie. Dziewczyna pojechała na koncert TokioHotel-swojego ulubionego zespołu do Oberhausen. Na arenie zdobyłamiejsce w pierwszym rzędzie. "Pod koniec koncertu chłopaki rzucajązawsze publiczności swoje butelki i ręczniki"-wyjaśnia. Nie inaczejtego wieczoru. "Gitarzysta, Tom rzucił swoją butelkę od wody mineralnejprosto w moja rękę. Mieliśmy wcześniej kontakt wzrokowy". Kilka dniwcześniej Lisa spotkała go podczas Bravo-Supershow na czerwonymdywanie.
Butelka po wodzie mineralnej-pożądana zdobycz. "Krótko po tym podeszłodo mnie 5-7 dziewczyn. Nic nie mówiły, tylko zaczęły mnie bić." Nagleupadłam na podłogę. Jednak one dalej mnie atakowały i dreptały, dopókinie straciłam przytomności." I butelki.
To co jej mamę, Ulrike Renk najbardziej zszokowało: " Nikto nie pomógł.Ani ochrona, ani ludzie ubezpieczający zespół, którzy byli obecni.Lekarze zatroszczyli o nią dopiero wtedy, jak przyjaciółki wyniosły jąz hali."

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Sorry ale co to ma być???

img58/882/1179332124gu8.jpg


Jeśli chcecie, aby TH reprezentowali Niemcy na Eurowizji w 2008 rokukliknij Tutaj

  • Wpisujcie się do Księgi Gości( Gastbuch)
  • Swoje imię
  • Wiek
  • Miejscowość
sobota, 12 maja 2007
Gustav i jego sekrety

BRAVO DE

Dla wszystkich fanek to zdjęcie było prawdziwym szokiem. Ich Tom Kulitz (17) z dziewczyną w intymnym pocałunku. Podobno, jak doniosła gazeta, dziewczyna ta była częściej widziana u boku Toma. Do tego pytanie: "Kto jest tą czułądziewczyną Tokio-Toma?"BRAVO zna odpowiedź. Nazywa się Svenja, ma 19 lat i pochodzi z Kolonii. To jest naprawdę zwariowane: ten słodki chłopak na zdjęciuto nie Tom! Ale od początku. Już od pierwszego spojrzenia w gazetę redakcja Bravo rozpoznała Svenję. Dowód: ona w listopadzie 2005 roku wygrała w konkursie Bravo spotkanie marzeń z Tokio Hotel, właśnie z Tomem. Już wtedy oboje świetnie się rozumieli. Czy po tym spotkaniu umówili się jeszcze raz? Czy oboje są terazparą? Spytaliśmy o to. Przy telefonie Svenja jest zszokowana: "Tak, to ja jestem tą dziewczyną ze zdjęcia, ale ten chłopak to nie Tom. To jest mójchłopak Chris. I rzeczywiście, na innych zdjęciach widac to dokładniej: Chris,podobne gadżety do Toma, ale to nie gitarzysta TH trzyma Svenję w ramionach i ją całuje! Ale jak prywatne zdjecie dostało się do gazety? Svenja jest bezradna"To zdjęcie zrobiliśmy około 2 miesiące temu w domu mojej przyjaciółki.Oboje wstawiliśmy ja na MySpace. Widocznie ktoś je tam zobaczył..." Teraz Svenja, osobiście wielka fanka Tokio Hotel chce wyjaśnić, że pomiędzy nią o Tomem niczego nie ma. "Fanom bardzo zależy na chłopakach, dlatego mogęsobie wyobrazić jakim ciosem to zdjęcie było dla niektórych. Ale nie bójciesię: ja kocham tylko mojego chłopaka!"

[by tokiohotelpl]

4 nowe strony


ANGIELSKA

WLOSKA

FINSKA

DUNSKA    

BRAVO

Samobojstwo dnia 7 marca 2006 nie opodal You Messe w Berlinie. O godzinie 3.17 znalezione zostały dziewczyny w wieku 16-17 lat. Jedna z nich w stanie krytycznym została przewieziona do szpitala Vivantes w dzielnicy Neukölln. Niestety dziewczyna zmarła w szpitalu w czasie przeszczepu szpiku do kręgosłupa. U drugiej po 15minutach reanimacji stwierdzono zgon. Z raportów policyjnych wynika, iż dwie nastolatki pochodzenia polskiego były znajomymi i fankami zespołu Tokio Hotel.Roxane Schlußwunde oraz Sabine Niederlage popełniły samobójstwo jak wynika ześladów cięcia na rękach i zeznań pracowników hali You Messe dziewczyny skoczyły z 40 metrowej hali. Nad ranem gdy znalezione ciała obie dziewczyny miały wkieszeniach listy, i fotografie z ich ulubieńcami. Listy które dziewczyny miałyze sobą były wyraźnie poplamione krwią dlatego sprawdzenie zawartości tekstutrwało tak długo.

List Roxane S. " Witajkochany, zapewne myślisz że to przez Ciebie, nie wiń się to nie twoja wina,masz swoje życie a ja swoje, to ze kiedyś byliśmy razem nie oznaczało że będziezawsze ale ja byłam naiwna. Wierzyłam... teraz już nie mam w co wierzyć!Pamiętasz naszą ostatnią rozmowę? Mówiłeś ze juz nigdy nic nie będzie. Nieumiałabym znieść myśli, że kocham chłopaka który nigdy nie będzie mój. Czy jachciałam dużo? Pragnęłam tylko tego żebyś od czasu do czasu przytulił. Kochałamcię, Kocham cię, Zawsze będę Cię kochać... Pragnę tylko twojego szczęścia! Tokoniec... Żegnaj!"

List zmarłej w szpitaluSabine N. "Ahh Bill dlaczego nasze drogi tak się ułożyły, dlaczego niemożemy być razem? Dlatego ze takie jest życie! Wierzyłam w to, że kiedyśjeszcze spojrzysz na mnie tak jak niegdyś, ale to były tylko złudzenia. Chcejednego - żebyś był szczęśliwy. Wiedziałam, że nigdy nie będziemy razem, ażycie bez Ciebie nie ma sensu! Teraz jestem aniołem, wolnym aniołem nic mnienie trzyma. Kocham Cię na zawsze - Sabine"

Jak wynika z rzeczyznalezionych u zmarłych samobójstwo było planowane już dawno. Chłopaki zzespołu są bardzo roztrzęsieni, ich menager planuje sponsorować pogrzeb, którynajprawdopodobniej odbędzie się w tydzień po wypisaniu aktu zgonu. Reportaż zakcji i więcej informacji na temat zmarłych w kolejnych wydaniach dziennika ina programie EINS w godzinach popołudniowych. Sekrety Gustava

1. Jaki był twój ulubiony przedmiot w szkole?
Sport i ekonomia.
2.Wstyd się przyznać, ale wydałem kiedy śpieniądze na...
Zawsze najpierw myśle na co wydać pieniądze
3.Jaki był ostatni koncert na którym byłeś?
P!ink, razem z chłopakami z zespołu
4.Jesteś alergikiem?Jeśli tak to na co jeste śuczulony?
Tak, mam dużo różnych alergii, np. moje ciało nie może znieść ryby i wieprzowiny.
5.Mój ulubiony pluszak z czasów dzieciństwato...
Nie miałem pluszaka, tylko ulubioną poduszkę
6.Umiesz gotować? Jeśli tak to co?
Tak, umiem! Lasagne, makaron i tym podobne rzeczy...
7.Twój ulubiony TH-moment to?
Trasa z chłopakami.
8.Twój ulubiony kolor?
Czerwony
9.Jak dotąd nigdy nie mówiłem, że...
Przed koncertem jestem bardzo zmęczony.
10. Co bardzo chciałbyś zrobić ale na razie niemiałeś takiej możliwości?
Chciałbym skoczyć na bungee. Jak na razie nie nadarzyła się okazja.
11.Kim chciałeś być będąc dzieckiem?
Strażakiem.
12.Kto jest twoim największym autorytetem?
Oczywiście Lars Urlich, perkusista Metallicy.
13.Jaki jest twój ulubiony film?
"Payback" i "Enemy at the Gate."
14.Jakie miałeś przezwisko w dzieciństwie?
Juschetel
15.Moja największa wtopa w modzie...
Nie miałem.
16.ulubione jedzenie?
Sałatka ziemniaczana mojej siostry
17. Nie moge żyć bez...
mojego odtwarzacza mp3
18.Jak twoja mama zwraca się do ciebie na przyjęciach rodzinnych?
"A oto mój mały artysta"
19.Jaka jest twoja największa słabość?
Szybko zaczynam marudzić.
20.Jaka jest twoja ulubiona piosenka TH?
Na żywo "schrei"


Popcorn DE

tokio-hotel-de.blog.cz


 


(528x698, 227Kb)

(530x699, 183Kb)

(524x699, 207Kb)


Explosiv - Das Magazin


Tokio hotel*ExplosKLIKczwartek, 10 maja 2007
"Bill,Zrób mi dziecko!!!" Scream

Zamów Scream  TUTAj

Monachium:
Bill czyta transparent

"Bill, zrób mi dziecko!!

po chwili namyslu

Juz?! Teraz?!"

 Free Image Hosting at www.ImageShack.us

 

Na jednym z plakatów  ktoś napisał 

"Ich will EURE Songs hören und nicht die eurer Produzenten"

(Chcę słuchać waszych piosenek, a nie piosenek waszych producentów)

w Niemczech zrobiło się wtedy glośno!!!

www.sexibillatom.blog.czwww.sexibillatom.blog.czwww.sexibillatom.blog.czwww.sexibillatom.blog.cz

rettemich.blog.czhttp://i136.photobucket.com/albums/q194/saltywench/Comet%202007/new10-1.jpgPłyta "Scream" ma wyjśc 4 czerwca, ale jak na razie w USA i Anglii, prawdopodbnie album na wyjść w całej Europie!!

Image

1. "Scream" ("Schrei")
2. "Ready, Set, Go!" ("Übers Ende Der Welt")
3. "Monsoon" ("Durch Den Monsun")
4. "Love Is Dead" ("Totgeliebt")
5. "Don't Jump" ("Spring Nicht")
6. "On The Edge" ("Stich Ins Glück")
7. "Sacred" ("Heilig")
8. "Break Away" ("Ich Brech Aus")
9. "Rescue Me" ("Rette Mich")
10. "Final Day" (Der Letzte Tag")
11. "Forgotten Children" ("Vergessene Kinder")
12. "By Your Side" ("An Deiner Seite")

wtorek, 08 maja 2007
Wielki Powrót!!!|Tłumaczenie i jakieś pierdołki
JESTEM!!!

No jak widać wróciłam.Postanowiłam,że do pierwszych urodzin zostanę na

blox'ie a po urodzinach przenoszę się na oneta.Aha i postanowiłam też,że
nie będę nadrabieć,bo to co już było to wiecie z innych blogów.Ok przechodzę do notki.

*Tłumaczenie Top of the tops

"Komu ufamy!" Bill i Tom opowiadają o ich najlepszym przyjacielu

Sami mają do zaoferowania mało czasu i chaotyczne życie. Od swoich przyjaciół muszą wymagać szczególnie cierpliwości i szczerości. Kto potrafi to dać? Kto jest najlepszym przyjacielem Tokio Hotel?

TOTP: Skąd znacie waszego najlepszego przyjaciela Andreasa?
Bill: Chodził do tej samej szkoły w Wolmirstedt. Poza nim miałem niewielu przyjaciół w mojej szkole. Tom i ja skończyliśmy ze szkołą w dzisiątej klasie. Andreas robi w tym roku maturę.

TOTP: Czy Andreas jest do was podobny?
Tom: Jest dokładnie taki sam jak my. Kiedy jest się dobrze zaprzyjaźnionym, trzeba podobnie nadawać. I tak jest w każdym wypadku u nas.

TOTP: Czy Andreas jest tak samo nakręcony jak wy?
Bill: Hm, myślę, że on jest taką mieszanką. Od czasu do czasu jest bardzo zakręcony. Ale całkowicie do nas pasuje. On jest tak samo spontaniczny jak ja i Tom, tak samo zabawny i ma identyczne poczucie humoru. To jest dla mnie bardzo ważne, że mogę się śmiać z moim przyjacielem.

TOTP: Skąd wiecie, ze możecie mu zaufać?
Tom: To przychodzi z czasem. Kiedy zna się kogoś już długo, uczy się zaufania. My znamy go juz 7 lat i mozemy mu zaufać, ponieważ on od początku z nami był i od początku o wszystkim wiedział.
Bill: Jesteśmy zaprzyjaźnieni juz bardzo długo. Tak jest zawsze z wszystkimi moimi przyjaciólmi-poznałem ich i wiedziałem, że moge im zaufać. Potem się okazuje, ze naprawdę umiem to robić.

TOTP: Czy jest on czasami pośrednikiem w waszych kłótniach?
Tom: Nie, wcale. Obojętnie jakiego jest zdania, staje zawsze po mojej, albo Billa stronie.

TOTP: Czy Andreas opowiada innym ludziom, ze jest zaprzyjaźniony z Tokio Hotel?
Bill: Tego nigdy by nie zrobił. On i całe moje otoczenie są bardzo ostrożni. A kiedy się spotykamy, nigdy nie pytają co jest z zespołem, tylko rozmawiamy o całkiem normalnych rzeczach, na całkiem normalne tematy. Kiedy jesteśmy z przyjaciółmi, jesteśmy prywatni.

TOTP: Często do niego dzwonicie?
Bill: Codziennie. Każdego dnia dzwonię do moich rodziców i do przyjaciół. Ciągle jestem przy telefonie.

TOTP: Czy Andreas nie ma ochoty należeć do Tokio Hotel?
Tom: Od 7 lat jest nas czworo i w takim składzie już zostaniemy. Nie przyjmujemy żadnego nowego członka. Andreas gra na perkusji w swoim własnym zespole.

TOTP: Czy bierze udział w nacisku waszych fanów?
Bill: Mieści się to w granicach. Oczywiście bardzo się staramy, aby trzymać zamkniętym nasz krąg przyjaciół i uważamy, aby został oddzielony od świata publicznego. Świetnie wiemy jak to jest, być osobą publiczną...

[tł. by tokiohotelpl.glt.pl]

*Następnym singlem TH będzie "Heilig"

#Na koniec dwa słodkie Bille

* MP3

- Don't jump - (download)

- Love is Dead - (download)

*BRAVO.ruCzego Sarah Connor chce od Bill'a?

On-rockman, marzenie dziewcząt z czarnymi włosami -PUNK, ona pewnie najpiekniejszapodwójna mama tego wieczoru.

Bill klęczy przed Sarą, która wyciąnęła swoje nogi na stół z powodu bólu stóp. Przyniej zaczyna błyszczeć- prawie jak zakochani!

Choć narozdaniu COMET w czwartek, odkryliśmy Billa (17) z Tokio Hotelz Sarą Connor (26) przez niecała godzine razem ( mniej wiecej o 3h w nocy).Byli bardzo blisko siebie- mianowicie w Lougne w Kolner Musical-Dome.

Sarah zabolały stopy, dlatego też spokojnie wyłożyła swoje nogi na stole.

Dla YAM!Bams powiedziała:" Po mojej ciąży nie byłam przyzwyczajona chodzić w butach na wysokich obcasach. Wszedzie mam jakies odciski."
Może Bill z chęcią chciał wymasować Pop-gwieździe stopy?

Ostatecznie Bill wymknął sie od swojego Bodygarda gdy odkrył Sare, uklęknął obok i uważnie sluchał co ta POP-DIVA opowiada.
Jasne, że YAM!Bambs spytało, co między Sarah i Billem siędzieje! Sarah: "Oboje gratulowaliśmy sobie wzajemnie za naszeComety. Uważam, że Bill jest bardzo miłym facetem- również reszte chłopakówbardzo lubię!"
Także Bill mówi zachwycony: "Ciesze sie totalnie że Sarah jest bardzo popularna i że ma szczęśliwą rodzine- bardzo jej tego zazdroszcze! To jest naprawde super, że wszystko tak dobrze robi!"

(BYniki)


Bill anke za ręke????

tłumaczenie:

..[...] TOM z Tokio Hotel ma... dziewczyne!!!! Taka informacjaznalazła się we wczorajszej gazecie...
Jak zareagowałyście jak zobaczyłyście to co pisało w tej gazecie?
Fanka: Scheisse
Fanka: Odrazu poprawil mi siehumor gdy zobaczyłam tą gazete ( wiadomo, że chodzi o "BILD")
Chłopaki tłumaczyli, że nie mają dziewczyn, że wszyscy są solo, a teraz NAMIĘTNY CALUS Tom'a-Alarm, a wczorajspotkaliśmy Tom'a na rozdaniach COMET i spytaliśmy:
Tom: To co jest na tym zdjęciu- to nie jestemja, mogę spokojnie powiedzieć, to nie mogę być ja.
TAFF: Dlaczego?
Tom: Dlaczego? Ym, dlatego że nie przypominamsobie tego, zebym to ja był na tym zdjęciu i.. przeciez rozpoznałbym siebie,mogę się przyjżeć i potrafie rozpoznać, czy to jestem ja czy też nie i więc tonie ja jestem na tej fotce..
Oto ta dziewczyna, z gazety. Svenja 19 lat,i ona nam wyjaśnia kto tak naprawde jest na tej fotce i z kim tak czule sięcałuje..- swojego chłopaka Chrisa.A kiedy założy swoją czapke przypomina Tom'a.
Svenja: Byłam totalnie w szoku gdy tozobaczyłam, bo ja odrazu wiedzialam że to mój chłopak, a nie Tom z Tokio Hoteli sobie pomyślałam, jak oni do tego doszli, bo dla mnie to było jasne że to mójchłopak. ...[...] większa część wie o tym że to mój chłopak ale chcą poprostuwierzyć że to jest TOM i wierzą tak czy siak, obojętnie co powiem i niektórzywłaśnie mnie nie znoszą.


BIOLOGICZNY OJCIEC BLIZNIAKOW

Bill łapie stanik

OGLADAJ
tokio-hotel-de.blog.cz

www.tokiacci-th.blog.cz

www.tokiacci-th.blog.cz

www.tokiacci-th.blog.cz


www.tokiacci-th.blog.czNo to tyle chyba starczy:)
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 25
jakby co to piszcie do mnie na gg 4090164.
[ Czytaj ksiege gosci][ Wpisz sie do ksiegi ]
Zaloz Swoja wlasna ksiege za darmo!
Topliste